STREFA KLIENTA Szukaj w serwisie...

Referencje

Referencje - trener personalny Szanowni Państwo

W dobie internetu nie jest problemem zamieszczenie na stronie pozytywnych referencji, a niektóre firmy wręcz specjalizują się w przygotowywaniu ofert marketingu szeptanego na potrzeby właścicieli stron, portali społecznościowych czy for dyskusyjnych.

Zamieszczone poniżej rekomendacje pochodzą od rzeczywistych osób i stanowią jedynie część opinii, tych spośród moich klientów, którzy wyrazili zgodę na publikację wizerunku.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowanym podjęciem współpracy ze mną, ale wcześniej wolelibyście osobiście zasięgnąć opinii od moich klientów, jestem w stanie udostępnić kontakty telefoniczne do tych spośród nich, którzy wyrazili na to zgodę.

Wojciech Kowalczyk
trener osobisty


Sylwia Taczała Mistrzyni Polski w Fitness Sylwetkowym 2015, 2014 Sylwia Taczała, wicemistrzyni świata w fitness sylwetkowym 2016, mistrzyni Polski 2015 i 2014, finalistka mistrzostw Europy 2014

Witam wszystkich potencjalnych klientów Wojtka ;)
Nazywam się Sylwia Taczała i miałam przyjemność swego czasu współpracować z Wojtkiem. To on zaszczepił we mnie zamiłowanie do ciężkich treningów. Od tamtej pory pozostajemy w stałym kontakcie.
Z czystym sumieniem ciepło polecam jego usługi.

Wojtek jest osobą profesjonalną, uczciwą i niezwykle pomocną. Przede wszystkim kocha to, co robi, dzięki czemu niezwykle angażuje się w swoją pracę. Zapewniam, że jego wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do klienta oraz chęć niesienia pomocy innym sprawią, że będą Państwo zadowoleni z osiągniętych rezultatów.

Pozdrawiam, Sylwia TaczałaMonika, ekonomistka Monika, ekonomistka

Na regularne ćwiczenia zdecydowałam się z myślą o maksymalnie efektywnym wykorzystaniu czasu, jaki mogę poświęcić na treningi. Mam go niewiele, stąd eksperymenty na siłowni czy ćwiczenia w grupie nie do końca spełniały moje oczekiwania. Chciałam wzmocnić mięśnie, a przede wszystkim lepiej poczuć się w swoim ciele.

Wojciech jest osoba rzetelną, profesjonalną i niezwykle punktualną. Posiada wieloletnie doświadczenie trenerskie, jest świetnie przygotowany metodycznie do pracy jako trener indywidualny. Ćwiczenia są urozmaicone i mam pewność, że są prawidłowo dobrane, bezpieczne, a przede wszystkim skuteczne.
Jako mój osobisty trener czuwa, abym nie popełniała błędów. Każde z ćwiczeń jest odpowiednio uzasadnione i uargumentowane.

Wojciech jest otwarty na moje sugestie potrzeby rozwoju fizycznego. Wprowadza nowe elementy, dopasowuje ćwiczenia do indywidualnych możliwości. Trenujemy wspólnie od półtora roku i rezultaty są bardzo satysfakcjonujące.
Mimo dużego wysiłku oraz intensywności ćwiczeń atmosfera podczas treningu jest miła i przyjazna. Godziny treningów są elastyczne – zawsze jesteśmy w stanie znaleźć pasujący termin.
Dzięki Wojciechowi istotnie poszerzyłam swoją wiedzę na temat diety i zdrowego trybu życia. Jako trener personalny świetnie potrafi zmotywować do realizacji założonych celów.

Serdecznie polecam z nim współpracę każdemu, kto chciałby po prostu lepiej się poczuć, lepiej wyglądać i być zdrowszy!Agnieszka, księgowa Agnieszka, księgowa

Swoją przygodę z siłownią zaczęłam kilka lat temu - podstawowym błędem, który wtedy zrobiłam było pójście na tzw „męską salę” samej. Nie wiedziałam co mam robić, która maszyna do czego służy, jak ćwiczyć, w jakiej kolejności oraz czym wykonywane ćwiczenia powinny skutkować. Szybko zrezygnowałam mając poczucie, że siłownia jest nie dla mnie oraz utwierdzając się w przekonaniu, iż to „męski” sport.
Po dwóch latach od zarzucenia wszelkiego sportu doprowadziłam się niestety do bardzo złej formy fizycznej. I był to ostatni moment by zadbać o siebie - o swoją formę fizyczną, o zdrowie i wygląd.

Poprzez internet znalazłam kontakt do Wojtka. Już pierwsze spotkanie organizacyjne, przeprowadzony wywiad dotyczący mojego zdrowia oraz oczekiwań związanych ze współpracą z Nim sprawiły na mnie ogromne wrażenie. Od pierwszej chwili wiedziałam, że mam do czynienia z Profesjonalistą. Bardzo szybko podjęłam decyzję by ćwiczyć właśnie z Wojtkiem.

referencje Agnieszka Po kilku miesiącach śmiało polecam Wojtka – jest Profesjonalistą – służy radą i pomocą zarówno na siłowni jak i w zakresie zdrowego żywienia. Do tego Jego indywidualne podejście sprawia, iż każdy klient czuje się, że jest kimś szczególnym .

Osobiście mam poczucie iż w swojej walce ze zbędnymi kilogramami, w walce ze swoimi słabościami, w walce z samą sobą w kwestii zmiany sposobu odżywiania – nie jestem sama. W każdej chwili zawahania, zwątpienia i braku formy Wojtek jest ze mną i wspiera oraz umiejętnie motywuje! Doskonale wie jakiej motywacji w danym momencie potrzebuję ;) potrafi zarówno krzyknąć i zmobilizować do wykrzesania z siebie ostatnich sił by wykonać poprawnie ćwiczenie do końca, jak i cierpliwie oraz spokojnie wytłumaczyć jak bardzo potrzebne dla mnie i mojego zdrowia jest to wszystko na co się zdecydowałam – czyli dieta i ćwiczenia.

Jednym słowem współpraca z Wojtkiem to strzał w dziesiątkę. Cenna wiedza z której korzystam, opieka na siłowni, częste kontrole trenerskie, silne wsparcie, inteligentna motywacja – to właśnie składniki osiągniętego przeze mnie sukcesu! Sukcesu, który w bardzo dużym stopniu jest udziałem Wojtka.Konrad, informatyk Konrad, informatyk

Siedzący tryb życia zebrał żniwo, wyglądałem niemal jak 'ludzik Michelin'. ;-).
Dotychczasowe samodzielne próby wyjścia na siłownie były nieudane, za mało obycia, zupełnie nie wiedziałem co robić. Zrezygnowałem bardzo szybko.
Po jakimś czasie postanowiłem skontaktować się z Wojtkiem i był to dobry wybór. Pracowaliśmy ze sobą ok 1,5 roku, przez ten czas zrzuciłem ładnych parę kilogramów, znacząco poprawiła mi się sylwetka, postawa, ruchomość w obrębie stawów, rysy twarzy i oczywiście wzrosła siła. Nie narzekam też więcej na żadne bóle w kręgosłupie, a nadciśnienie cudownie zniknęło. Na własną prośbę mam nadal niewielką nadwagę, ostatnio nie trzymałem się wystarczająco dobrze zaleconej diety redukcyjnej.

Z nabytą przez ten czas wiedzą oraz książką Wojtka postanowiłem ponownie samodzielnie spróbować moich sił na siłowni, a do Wojtka jeszcze na pewno zajrzę, choćby po konsultacje. Trzymajcie kciuki, wam też życzę powodzenia. :-).referencje Barbara Barbara, studentka

Przygodę z siłownią zaczęłam pół roku temu. Motywacja i ambicje wylewają się ze mnie tak jak pot, który tracę na siłowni. :)

Szukałam osoby, która pomoże mi to wykorzystać w 100%, wskaże kierunek w którym powinnam dalej podążać, rozwieje moje wątpliwości oraz poprawi niedociągnięcia techniczne.

Kilka treningów z Wojtkiem usatysfakcjonowało moje potrzeby w 100%! Pełna profeska.

Polecam, bo warto zainwestować w swoją sylwetkę, właśnie korzystając z Jego oferty.referencje Wioleta Wioleta, studentka

Korzystałam z porad trenera Wojtka, ponieważ chciałam opanować podstawowe ćwiczenia na partie mięśniowe, na których mi najbardziej zależy. Po 3-miesięcznym programie z trenerem teraz mogę już sama ćwiczyć na siłowni czy w domu.

Jako studentka nie mogę sobie pozwolić na dłuższą współpracę, ale rozpoczęcie treningów z Wojtkiem było jedną z moich najlepszych inwestycji.
Polecam, pełny profesjonalizm.referencje Wioletta Wioletta, przedsiębiorca

TRENER:
przede wszystkim w mojej ocenie kompetentny, przełożyło się to na wynik.
Po trzech miesiącach sukces mierzony w centymetrach. Sylwetka szczuplejsza, postawa nabierająca sportowego wyglądu, więcej energii i chęci do zdrowego odżywiania, myślenia.

Dobrze dobrane ćwiczenia, które były ukierunkowane na całą sylwetkę.
Motywująca postawa trenera.
W chwili błagalnego spojrzenia, bądź próby oszukania (już nie dam rady) umiejętnie potrafił wydobyć ze mnie kolejne brzuszki, pompki, skoki po stopniach :). Ćwiczenia niesztampowe za co duży plus. Jednym słowem profesjonalne podejście do Klienta.referencje Jolanta Jolanta, urzędnik

Konsultacje dietetyczno-treningowe z Wojtkiem pomogły mi zredukować wagę o kilka zbędnych kilogramów. Wcześniej walczyłam z nimi bezskutecznie przez wiele miesięcy. Obok odzyskania zwykłej frajdy z ruchu i poszerzenia wiedzy nt zdrowego odżywiania, uwolniłam się od stresów i nauczyłam wiele o funkcjonowaniu mojego ciała.

Obszerna wiedza i pełny profesjonalizm Wojtka to jego największe zalety - polecam z pełnym przekonaniem, Jolanta.referencje Tomasz Tomasz, redaktor

Tym co cenię u trenera Wojtka jest nie tylko jego spersonalizowane podejście do treningów, ale także elastyczność w dostosowywaniu się do moich ciągle zmieniających się planów.
Współpraca z Wojtkiem przyniosła mi wiele korzyści. Jestem zdecydowanie silniejszy niż kiedyś, nauczyłem się zdrowo odżywiać, a moja sylwetka i kondycja znacznie się poprawiły.
Trasa rowerowa o długości 60 km, czy zrobienie 50 pompek (mimo, iż nie należę już do młodzieńców) - nie stanowią większego problemu.

Faktem, który szczególnie zasługuje na odnotowanie, jest zaangażowanie trenera w realizację celu klienta. Szacunek za to i podziękowania.

Polecam Państwu treningi pod profesjonalną opieką p. Wojtka - to na pewno nie będzie strata czasu.referencje Ewa Ewa, redaktor

Z powodu siedzącego trybu życia w pewnym momencie stwierdziłam, że potrzebuję ruchu. Kilka lat temu nawiązałam współpracę z Wojtkiem. Ta współpraca trwa do dziś.

Wojtek jest bardzo kompetentną osobą nie tylko w zakresie treningów, lecz także odżywiania, suplementacji i ogólnie prowadzenia zdrowego stylu życia. Potrafi w jasny sposób przekazać wiedzę, ma dużo cierpliwości dla klienta, jest zawsze dostępny i służy pomocą.
Z całym przekonaniem polecam jego usługi.referencje Karolina Karolina, prawnik

Do trenera Wojtka trafiłam kilka miesięcy temu. Byłam nieco sceptycznie nastawiona do treningów indywidualnych, bo miałam już za sobą współpracę z dwoma trenerami personalnymi, która niestety nie była udana.
Stwierdziłam jednak, że do trzech razy sztuka i teraz wiem, że dokonałam dobrego wyboru.
Od samego początku moim celem treningowym było wyrzeźbienie estetycznej sylwetki. Wojtek polecił mi abym spróbowała treningu funkcjonalnego. Już po pierwszym treningu wiedziałam, że to strzał w dziesiątkę.
Program treningowy przygotowany przez niego został dopasowany do poziomu mojego zaawansowania, jest ciekawy i bardzo intensywny.

Wojtek to prawdziwy profesjonalista, posiada bardzo szeroką wiedzę dotyczącą nie tylko techniki wykonywania poszczególnych ćwiczeń i zasad ich komponowania, ale potrafi również doradzić jak skomponować dietę.

Treningi z nim to czysta przyjemność, a efekty są zdumiewające.
Wojtka polecam wszystkim, którzy szukają kompetentnego i co najważniejsze skutecznego trenera osobistego!

Dokumentacja serwisu  |  Mapa serwisu

Copyright © 2012 - 2018 POLTREN Wojciech Kowalczyk

Valid XHTML 1.0 Strict