STREFA KLIENTA Szukaj w serwisie...

Copyright © Wojciech Kowalczyk - trener personalny
Wszelkie prawa zastrzeżone Do not copy - kopiowanie treści wymaga zgody autora

ZANIM SKOPIUJESZ - PRZECZYTAJ

Trening personalny - dlaczego warto podjąć ze mną współpracę?

Trening personalny - dlaczego warto podjąć współpracę z trenerem osobistym? Witaj na mojej stronie :)

Nazywam się Wojciech Kowalczyk. Treningi personalne to moja praca-pasja.

Niezależnie od tego, czy pragniesz zmienić swój dotychczasowy styl życia, czy zamierzasz po prostu schudnąć, poprawić muskulaturę albo zdrowie, jako trener personalny pomogę Ci osiągnąć Twoje cele w sposób optymalnie szybki i przede wszystkim bezpieczny.

Jestem trenerem osobistym, freelancerem (niezależnym trenerem personalnym) z wieloletnim stażem i gwarantuję Ci profesjonalne podejście do całego szeregu zagadnień związanych z treningami personalnymi.

Twoja wiedza czy doświadczenie w zakresie uprawiania sportu, odżywiania, regeneracji, czy też mówiąc bardziej ogólnie, prowadzenia zdrowego trybu życia mogą być jak najbardziej pomocne, ale nie są niezbędne.

Nawet jeśli nie potrafisz odróżnić sztangi od sztangielki, bieżni od stepera, czy bicepsów od tricepsów - nie ma to większego znaczenia - nauczę Cię wszystkiego krok po kroku. Jestem osobą komunikatywną i potrafię doskonale porozumieć się zarówno z mistrzami sportu, jak i z osobami zupełnie początkującymi.

Nie należę do tych trenerów, którzy lubią stać "z batem" nad ćwiczącymi, nie mniej jednak od swoich klientów (ale również i od siebie) wymagam solidnego podejścia do wszystkich obszarów współpracy. Z tego powodu utrzymuję kontakt z klientami także poza godzinami treningów.
Pytania "z zaskoczenia" typu "co jadłeś/jadłaś przed chwilą na obiad czy kolację", albo "ile masz za sobą godzin snu?" - nie należą do rzadkości. Jako trener personalny jestem głęboko zainteresowany sukcesami moich klientów w osiąganiu przez nich swoich celów. Dlatego m.in. z tego powodu są to osoby zawsze bardzo zmotywowane.

Jestem człowiekiem empatycznym ale i jednocześnie asertywnym, co sprawia, że we wzajemnych kontaktach nie ma niepotrzebnego zadęcia, jest za to sympatia z zachowaniem profesjonalnego dystansu.

Wiedza i doświadczenie trenerskie - 1500 treningów realizowanych rokrocznie

Gwarancja jakości usługi Od strony formalnej posiadam wszystkie niezbędne uprawnienia (obecnie już niewymagane) potrzebne do pracy trenerskiej, zarówno indywidualnej jak i grupowej.
Od strony praktycznej natomiast mam niezbędne doświadczenie trenerskie (1500 treningów realizowanych co roku), które jest wielokrotnie więcej warte, niż papier poświadczający uprawnienia.

Pracując jako niezależny trener personalny realizuję jednocześnie swoją Pasję i to przez duże P, co sprawia, że podchodzę do treningów i całej współpracy z nieudawaną przyjemnością.
Dzięki temu nie mam niezadowolonych klientów.

Jeśli masz swój cel treningowy, bardziej lub mniej sprecyzowany - nie czekaj, zadzwoń lub napisz już dziś.
Szczegóły współpracy omawiane są na bezpłatnym spotkaniu organizacyjnym

Zapraszam Cię do współpracy.

Wojciech Kowalczyk
trener osobistyDokumentacja serwisu  |  Mapa serwisu

Copyright © 2012 - 2021 POLTREN Wojciech Kowalczyk