STREFA KLIENTA Szukaj w serwisie...

Planujesz rozpocząć samodzielne treningi na siłowni?
Przeczytaj ebooka "Kulturystyka (nie tylko) dla początkujących".

Copyright © Wojciech Kowalczyk - trener personalny
Wszelkie prawa zastrzeżone You can cite - zezwolenie na przedruk/publikację na warunkach określonych w 'prawach autorskich'

ZANIM SKOPIUJESZ - PRZECZYTAJ

Kilka słów o modelowaniu sylwetki kobiecej

Kilka słów o modelowaniu sylwetki kobiecej Trening siłowy jest dla wielu kobiet w naszym kraju wciąż tematem tabu. To także przedmiot niedowierzania, obaw, a często i strachu.
Mimo ogromnych zmian jakie zaszły w tym temacie na przestrzeni ostatnich kilku bądź kilkunastu lat w świadomości pań, wciąż wiele kobiet na sam dźwięk słowa "siłownia" najchętniej rzuciłoby się do ucieczki.

Jeżeli należysz do tej właśnie grupy kobiet to zastanów się przez chwilę i pomyśl skąd bierze się ten strach?
Czy nie jest to przypadkiem tylko strach przed czymś nieznanym i czy rzeczywiście jest się czego obawiać? A może jest to tylko stereotyp?
Co zrobisz jeśli Ci powiem, że uciekając przed siłownią, paradoksalnie oddalasz się od swojego celu, jakim jest możliwość uzyskania pięknej, wspaniale ukształtowanej i zgrabnej sylwetki? Będziesz dalej uciekać?

Jeżeli zastanawiasz się czy personalny trening siłowy dla kobiet jest także i dla Ciebie, to odpowiedź na to pytanie uzyskasz stając w samej bieliźnie przed lustrem. Co widzisz? Wszystko jest OK, czy może chciałabyś coś zmienić?
Jeśli uważasz, że wszystko jest w najlepszym porządku to mogę Ci tylko pogratulować sylwetki. W przeciwnym wypadku rozwiązaniem jest właśnie trening siłowy lub połączenie treningu siłowego z innymi formami aktywności.

Jeżeli jesteś kobietą, która nie boi się nowych wyzwań, trening siłowy będzie z pewnością dla Ciebie tym czego potrzebujesz.

Więcej o modelowaniu sylwetki z trenerem personalnym »

Wojciech Kowalczyk
trener personalnyDokumentacja serwisu  |  Mapa serwisu

Copyright © 2012 - 2021 POLTREN Wojciech Kowalczyk