STREFA KLIENTA Szukaj w serwisie...

Planujesz rozpocząć samodzielne treningi na siłowni?
Przeczytaj ebooka "Kulturystyka (nie tylko) dla początkujących".

Copyright © Wojciech Kowalczyk - trener personalny
Wszelkie prawa zastrzeżone You can cite - zezwolenie na przedruk/publikację na warunkach określonych w 'prawach autorskich'

ZANIM SKOPIUJESZ - PRZECZYTAJ

Kilka słów o odchudzaniu

Kilka słów o odchudzaniu z trenerem personalnym Schudnąć można na wiele różnorakich sposobów. Jednak trzeba też mieć świadomość tego, że nie każda droga prowadząca do szczupłej sylwetki jest bezpieczna i pozwala osiągnąć długotrwałe efekty. Wręcz przeciwnie - wiele metod odchudzania po szybkich początkowych sukcesach daje wszystko poza tym, czego oczekiwaliśmy.

Niestety wszelkie głodówki czy też jednostronne diety tzw. monodiety (nawet jeśli zawierają więcej niż jeden składnik) prowadzą do utraty wagi tylko dlatego, że nie dostarczają organizmowi wystarczającej ilości niezbędnych składników odżywczych. Jednocześnie w wyniku tego procesu dochodzi do zaniku (utraty) tkanki mięśniowej, w której zachodzi przecież ogrom procesów metabolicznych.

Po początkowym szybkim sukcesie kończymy dietę ze zmniejszoną masą mięśniową oraz zaburzeniami metabolizmu. Z powodu wygłodzenia organizm traci witalność, mięśnie wiotczeją, tyłek robi się płaski, a skóra na brzuchu, ramionach i w innych miejscach wygląda tak, jakby była o kilka numerów za duża. Wygłodniali powracamy wówczas do zwykłego sposobu odżywiania i efekt jo-jo mamy na zawołanie. Wystarczy, że cały proces powtórzymy kilka razy z rzędu i za chwilę borykać się będziemy nie z nadwagą, a otyłością.

Personalne treningi odchudzające to połączenie zdrowego odżywiania z aktywnością fizyczną na co dzień, bez głodzenia się i z trwałym efektem odchudzającym. Wszystko pod okiem osobistego trenera.

Więcej o odchudzaniu z trenerem personalnym »

Wojciech Kowalczyk
trener personalnyDokumentacja serwisu  |  Mapa serwisu

Copyright © 2012 - 2021 POLTREN Wojciech Kowalczyk