STREFA KLIENTA Szukaj w serwisie...

Copyright © Wojciech Kowalczyk - trener personalny
Wszelkie prawa zastrzeżone Do not copy - kopiowanie treści wymaga zgody autora

ZANIM SKOPIUJESZ - PRZECZYTAJ

Odchudzanie z trenerem personalnym - indywidualne treningi odchudzające
dla kobiet i mężczyzn

Odchudzanie z trenerem personalnym Legionowo Dla kogo jest ta oferta?

Oferta, którą przeglądasz skierowana jest do osób z nadwagą lub otyłych.
Skoro trafiłaś/trafiłeś na tą stronę, zakładam, że poszukujesz rozwiązania tego problemu dla siebie, bądź bliskiej Ci osoby.

Być może masz już za sobą kilka sesji odchudzających, które nie do końca okazały się skuteczne. Być może Twoja waga powraca i to ze zdwojoną siłą, albo nie wiesz po prostu co należy zrobić, aby zrzucić zbędne kilogramy raz na zawsze.

Jeśli tak właśnie jest, to znajdujesz się we właściwym miejscu i chyba raczej nie muszę Cię przekonywać co do potrzeby podjęcia kroków zmierzających do pozbycia się problemu, a tym samym wyeliminowania wszystkich zagrożeń z niego wynikających.

(Jeśli jednak nadal wahasz się i nie wiesz czy należy coś z tym problemem zrobić już teraz, czy też może warto jeszcze zaczekać, to w dalszej części znajdziesz tę samą ofertę przedstawioną bardziej szczegółowo. Myślę, że będzie Ci pomocna w podjęciu decyzji.)

Personalne treningi odchudzające w Legionowie

Jednym z rodzajów treningów jakie prowadzę, są właśnie personalne treningi odchudzające.
Pisząc o treningach mam na myśli współpracę zarówno w obszarze ćwiczeń jak i zdrowego odżywiania. Współpraca taka pomoże Ci więc nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, bez efektu jo-jo, ale zdobędziesz również stosowną wiedzę treningowo-żywieniową, która pozwoli Ci w przyszłości uniknąć tego rodzaju problemów.

Odchudzanie się nie jest generalnie rzeczą najtrudniejszą, ale mam świadomość tego, że w pewnych sytuacjach może być ono nie lada problemem i wyzwaniem.
Jeżeli nie odnosisz zbyt wielkich sukcesów w batalii z nadwagą to znaczy, że gdzieś popełniasz błąd, ale w żadnym wypadku nie oznacza to, że jesteś skazany / skazana na życie z nadwagą lub otyłością. Błędy można wyeliminować.

Z praktyki wynikającej ze współpracy z klientami wiem, że tym co stwarza największe problemy jest często brak właściwej motywacji, cierpliwości i konsekwencji. Czasem do głosu dochodzi także nasza druga natura, kiedy zaczynamy oszukiwać samych siebie i wtedy też niestety spotyka nas niepowodzenie.

Jako trener personalny (trener osobisty) jestem w pełni zainteresowany tym, aby moi klienci odnosili sukcesy na każdym polu i dlatego wspieram ich we wszystkich obszarach współpracy. Wkładam w tą współpracę całe swoje serce, wiedzę i doświadczenie, ale też i podobnego zaangażowania oczekuję od drugiej strony.
Od tego zależy powodzenie całego przedsięwzięcia.

Jeżeli więc jesteś osobą zdeterminowaną, a Twoim celem jest chęć pozbycia się zbędnych kilogramów raz na zawsze - jestem od tego, aby Ci w tym pomóc.
Nie jest ważne, co było wcześniej. Liczy się tylko to, co jest obecnie i cel, który masz przed sobą.

Zapraszam Cię do wspólnych treningów w Legionowie.

Wojciech Kowalczyk
trener osobisty


Odchudzanie z trenerem personalnym - więcej szczegółów

Odchudzanie Legionowo Nadwaga i otyłość to problemy, z którymi zmagać się dziś muszą niestety coraz to młodsze pokolenia. Jeżeli jesteś jedną z tych osób, których ten problem dotyczy, to moja oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.
Jednak niezależnie od tego czy będziemy razem pracować, czy też nie, chciałbym zadedykować Ci motto, które jest myślą przewodnią we współpracy ze wszystkimi moimi klientami. Brzmi ono:

"Lepsze jutro zaczyna się dziś".

Jeżeli masz kłopot ze swoją sylwetką i czujesz potrzebę dokonania zmian w swoim wyglądzie, to możesz te zmiany zapoczątkować już dziś, nie czekając aż problem przybierze ogromne rozmiary w sensie dosłownym i w przenośni. Czasem (wbrew pozorom) najtrudniej jest podjąć decyzję.
Jeżeli od dłuższego czasu zmagasz się z nadwagą lub otyłością i mimo tego nie jesteś w stanie podjąć właściwej decyzji, o której wiesz, że powinieneś/powinnaś ją podjąć, spójrz na to z innej strony.

Każdy dodatkowy kilogram tłuszczu to niepotrzebny balast

Czy próbowałeś/próbowałaś kiedyś nosić ze sobą jednokilogramową sztangielkę?
Nie chodzi o przeniesienie sztangielki z miejsca na miejsce, tylko o noszenie jej ze sobą codziennie, każdego dnia, w każdym miejscu, gdziekolwiek się ruszysz.
Wstajesz rano z łóżka, bierzesz sztangielkę i udajesz się do łazienki. Wychodząc z łazienki zabierasz ją ze sobą i idziesz robić śniadanie. Potem bierzesz ją jeszcze do pracy, a po pracy na zakupy, do znajomych, na spacer i wszędzie tam, gdzie tylko masz ochotę lub musisz się udać. Na koniec dnia kiedy kładziesz się spać i przykrywasz kołdrą, na wierzch kładziesz jeszcze swoją sztangielkę, aby zawsze mieć ją pod ręką. I tak dzień po dniu przez wiele lat, a może i do końca ...życia.

Jak Ci się podoba perspektywa takiego życia?
Możesz powiedzieć "nic wielkiego, po prostu zbędny balast - dam radę nawet więcej". I po części będziesz mieć oczywiście rację.
Nie chodzi tutaj jednak o możliwości, ale raczej o sens takiego postępowania i jego wpływ na zdrowie.

Noszenie ze sobą jednokilogramowej sztangielki jest tym samym, co noszenie na sobie dodatkowego kilograma zbędnego tłuszczu. Z jednej strony niby niewiele (damy przecież radę), ale jakby nie patrzył, będzie to zawsze niepotrzebny balast.

Niestety w życiu często bywa tak, że ta jednokilogramowa sztangielka zmienia się po jakimś czasie w prawdziwą sztangę i dopiero wtedy dostrzegamy problem. Nie czekaj więc, aż Twój organizm upomni się o swoje (tj. o chwilę wytchnienia) sygnalizując Ci to np. zadyszką, chorobą, bólem stawów lub (w najłagodniejszej postaci) problemem z wbiciem się w ulubione dżinsy.

Podejmij wyzwanie i pozbądź się zbędnych kilogramów

Jeśli tak już jest, że każdego dnia "targasz ze sobą" taką sztangielkę i do tego masz jeszcze wrażenie że jesteś na nią skazany / skazana, to niezależnie od tego czy jest to "sztangielka wagi muszej" czy "sztanga wagi ciężkiej", mam dla Ciebie dobrą nowinę:

nie jesteś na nią skazany / skazana i nie musisz jej nosić, ani ciągle z nią walczyć.

Możesz zrzucić te zbędne kilogramy raz na zawsze, odzyskać zdrowie, formę i wrócić do dawnej sylwetki. Jako trener osobisty jestem do Twojej dyspozycji, aby Ci w tym pomóc.

W 99 przypadkach na 100 przyczyną nadwagi (lub otyłości) jest niewłaściwe odżywianie się i brak ruchu. Jeśli borykasz się z takim problemem, możesz skutecznie stawić mu czoła!!! Jeżeli nie podoba Ci się Twoja sylwetka i jesteś zdeterminowany(a), aby ten stan rzeczy zmienić, zadzwoń do mnie lub napisz - umówimy się na spotkanie organizacyjne i omówimy szczegóły współpracy.

Zakres współpracy w ramach personalnych treningów odchudzających

Współpraca taka obejmuje co najmniej trzy podstawowe obszary działania:

  1. Treningi personalne tj. ćwiczenia indywidualne pod okiem osobistego trenera (czyli Ty, ja i sprzęt do ćwiczeń);
  2. Odżywianie tj. ograniczenie dziennego spożycia kalorii w celu redukcji tkanki tłuszczowej;
  3. Wpojenie uczestnikowi zajęć reguł zdrowego odżywiania oraz zasad treningowych.

Redukcja tkanki tłuszczowej / treningi odchudzające Każdy trening dopasuję do Twoich możliwości uwzględniając przy tym Twój wiek, stopień wytrenowania, ilość tkanki tłuszczowej, typ budowy ciała, tryb życia itd. Jeżeli zupełnie nie masz kondycji lub nigdy wcześniej nie ćwiczyłeś / ćwiczyłaś - nie obawiaj się, ani się nie zrażaj. Zaczniemy od zera, krok po kroku i stopniowo będziemy zwiększać intensywność treningów, tak abyś mógł/mogła czynić postępy, aż do zbudowania wymarzonej sylwetki. Odbywać się to będzie w sposób możliwie szybki, ale przede wszystkim bezpieczny dla Twojego zdrowia.

Jeżeli chodzi o odżywianie, to wyniesiesz z tej współpracy coś więcej, niż tylko kartkę papieru z rozpisanymi posiłkami. Nawiasem mówiąc takie kartki, są niewiele warte, jeśli nie idzie za nimi w parze stosowna wiedza żywieniowo-treningowa i samodyscyplina.
Dlatego też nauczę Cię jak należy ćwiczyć, na czym polega zdrowe odżywianie się, jakie produkty należy wybierać, czym się kierować przy ich doborze, jak dobierać skład i kaloryczność posiłków aby osiągnąć zamierzony cel treningowy, a wszystko to w sposób bezpieczny dla zdrowia i bez efektu jojo.

Dowiesz się także, że zdrowe odchudzanie nie ma nic wspólnego z tzw. "dietami cud", głodzeniem się na co dzień czy połykaniem magicznych pigułek. Porozmawiamy też o proporcjach sylwetki i o tym co należałoby zrobić, aby te proporcje osiągnąć. Zajmiemy się również wytyczaniem celów tych krótko- i długoterminowych.

Wszyscy moi klienci, niezależnie od tego czy się odchudzają, budują masę mięśniową, czy po prostu ćwiczą dla samego zdrowia są ludźmi wysoce zmotywowanymi. Niektórzy z nich przychodząc do mnie, nie mieli wcześniej do czynienia ze sportem i posiadali niewielką (bądź zerową) wiedzę nt samego treningu czy zdrowego odżywiania.
Dziś, kiedy zdobyli tą wiedzę - osiągają wyniki, o których wcześniej mogli tylko pomarzyć. Niektórzy z nich polubili treningi do tego stopnia, że stali się moimi stałymi klientami.

Każdy klient ma jakiś mniej lub bardziej sprecyzowany cel, który chciałby osiągnąć. Dla jednego będzie zrzucenie kilku kilogramów, dla innego kilkunastu bądź kilkudziesięciu, jeszcze inni chcą zdobyć wiedzę (treningową, żywieniową), wymodelować sylwetkę, uzyskać wcięcie w pasie, ujędrnić pośladki, spalić tłuszcz na brzuchu, odbudować mięśnie, zregenerować się po kontuzjach czy operacjach, poprawić kondycję, nabrać siły na tyle, aby móc zrobić ...choć jedną pompkę :) itd. Wachlarz celów jest naprawdę bardzo szeroki.

Moim zadaniem jako trenera jest przede wszystkim sprowadzenia takich celów do realiów.
Wiesz o czym mówię? Jeżeli ktoś tyje przez rok, dwa czy więcej lat, a potem stawia sobie cel, że w dwa miesiące powróci do formy, to mówiąc delikatnie jest to mało realny cel.
Dlatego też jednym z pierwszych pytań jakie ode mnie usłyszysz, będzie pytanie o Twój cel. Następnym krokiem będzie skonfrontowanie go z rzeczywistością i ew. sprowadzenie do realiów, a dopiero później dobranie odpowiedniego programu treningowego i żywieniowego.

Tym czego będę od Ciebie wymagać jest determinacja w dążeniu do celu czyli nic innego jak rzetelne podejście do treningu oraz odżywiania.
Tak jak wspomniałem powyżej, szczegóły współpracy omawiane są na bezpłatnym spotkaniu organizacyjnym.

Zapraszam Cię do współpracy.

Wojciech Kowalczyk
trener osobistyDokumentacja serwisu  |  Mapa serwisu

Copyright © 2012 - 2021 POLTREN Wojciech Kowalczyk