STREFA KLIENTA Szukaj w serwisie...

Copyright © Wojciech Kowalczyk - trener personalny
Wszelkie prawa zastrzeżone Do not copy - kopiowanie treści wymaga zgody autora

ZANIM SKOPIUJESZ - PRZECZYTAJ

Profesjonalny trening siłowy dla mężczyzn (kulturystyka dla początkujących i zaawansowanych)

Kulturystyka dla mężczyzn Legionowo Jakie korzyści niesie ze sobą trening kulturystyczny?

Trening kulturystyczny to doskonały sposób na niemalże dowolne kształtowanie sylwetki. Jedną z jego największych zalet jest to, że w dowolnym momencie, kiedy stwierdzisz, iż osiągnąłeś już to co chciałeś czyli np. wymarzoną wielkość mięśni, możesz zmienić trening w taki sposób, aby z jednej strony, ćwicząc dalej już ich nie powiększać (nie każdy ma przecież za cel zostać mistrzem kulturystyki), z drugiej zaś, nie stracić nic z tego co już zdołałeś osiągnąć.
W tym przypadku będziesz mógł skupić się na innych cechach umięśnienia takich jak kształt, gęstość, definicja czy separacja mięśni. Możesz też pracować nad tymi cechami motorycznymi, na których najbardziej Ci zależy (siła, gibkość, wytrzymałość, szybkość, koordynacja ruchowa).

Jeżeli natomiast zależy Ci na uzyskaniu jak najokazalszej sylwetki, możesz tak ułożyć trening, aby cały czas pracować zarówno nad rozwinięciem jak największej masy mięśniowej, jak i nad jej jakością (uwypukleniem szczegółów) i cechami motorycznymi. Wszystko po to, abyś mógł zbudować taką sylwetkę, jakiej zawsze pragnąłeś.

Oferta, którą mam dla Ciebie to

personalny trening kulturystyczny czyli
profesjonalne kształtowanie sylwetki
pod okiem osobistego trenera.

Trening siłowy dla mężczyzn Zapraszam Cię do wspólnych treningów niezależnie od tego, czy jesteś młodzieńcem czy seniorem, czy jesteś szczupły czy też musisz walczyć ze zbędnymi kilogramami. W tym ostatnim przypadku połączymy trening siłowy z innymi rodzajami treningów (patrz oferta treningowa - informacje ogólne).

Zalety współpracy z trenerem osobistym

Nie musisz mieć doświadczenia treningowego ani znajomości tematu.
Zaczniemy z miejsca, w którym się znajdujesz, krok po kroku bez zbędnego pośpiechu, ale też i na tyle szybko, abyś mógł zauważać rezultaty.

Jednym z największych błędów popełnianych przez osoby rozpoczynające ćwiczenia, są treningi na poziomie, do którego są nieprzygotowane oraz pochopna specjalizacja polegająca na skupianiu się tylko i wyłącznie na tzw. pokazowych grupach mięśniowych. Treningi prowadzone w ten sposób prowadzą z jednej strony do wypaczeń w rozwoju umięśnienia, z drugiej zaś do całkowitego zatrzymania się w rozwoju.

Gwarancja jakości usług

Treningi personalne z trenerem osobistym to gwarancja tego, że przez cały czas ćwiczyć będziesz z odpowiednią intensywnością, na właściwym poziomie zaawansowania, dopasowanym do Twoich predyspozycji, możliwości, temperamentu, trybu życia, wieku, typu sylwetki itd. To ścisła współpraca między klientem, a trenerem zarówno w obszarze ćwiczeń, jak i właściwego odżywiania. To coś więcej niż tylko przyjście na siłownię, spocenie się i wyjście. To cały proces, który wymaga odpowiedniego podejścia do wykonywanych ćwiczeń, właściwego odżywania się (a co za tym idzie, odpowiedniej regeneracji) oraz zdobycia stosownej wiedzy gwarantującej powodzenie. Pracując pod moim okiem opanujesz i stale będziesz rozwijał wszystkie te umiejętności, co pozwoli Ci czynić postępy latami.

Zapraszam Cię do wspólnych treningów.
Szczegóły współpracy omawiane są na bezpłatnym spotkaniu organizacyjnym.

Wojciech Kowalczyk
trener osobistyDokumentacja serwisu  |  Mapa serwisu

Copyright © 2012 - 2021 POLTREN Wojciech Kowalczyk