STREFA KLIENTA Szukaj w serwisie...

Copyright © Wojciech Kowalczyk - trener personalny
Wszelkie prawa zastrzeżone Do not copy - kopiowanie treści wymaga zgody autora

ZANIM SKOPIUJESZ - PRZECZYTAJ

Witaj na stronach serwisu CzasNaTrenera.pl

Trener personalny Wojciech Kowalczyk - treningi personalne Legionowo Nazywam się Wojciech Kowalczyk. Jestem trenerem personalnym - działam jako freelancer (niezależny trener osobisty).

Stworzyłem serwis CzasNaTrenera.pl głównie z myślą o osobach, które poszukują swojego osobistego trenera, bądź też noszą się zamiarem podjęcia indywidualnej współpracy z trenerem osobistym.

Serwis CzasNaTrenera.pl to serwis zarówno dla młodzieży, jak i osób dorosłych, dla kobiet i mężczyzn, dla wszystkich, którzy pragną dokonać zmiany w swoim życiu, zmiany na lepsze jeśli chodzi o sprawność fizyczną, kondycję, kształtowanie sylwetki, zdrowe odżywianie czy też siłę charakteru.

Ze względu na charakter usługi, jaką jest trening personalny, oferta treningowa ma zasięg lokalny i skierowana jest głównie do mieszkańców Legionowa i okolic, a także mieszkańców Warszawy.
Treningi odbywają się w zaprzyjaźnionych klubach fitness w Legionowie oraz ścisłym centrum stolicy (okolice Ronda ONZ). W uzasadnionych przypadkach zajęcia mogą się odbywać również poza tym obszarem.
Treningi personalne prowadzone są także w domu klienta oraz (jeśli pogoda pozwala) na świeżym powietrzu.

Zawartość merytoryczna serwisu przeznaczona jest natomiast dla ogółu internautów.

Oprócz oferty treningowej znajdziesz więc tutaj także wiele ciekawych artykułów, porad i informacji o tematyce sportowej i prozdrowotnej, z naciskiem na indywidualne podejście do klienta. Treść serwisu obraca się więc ściśle wokół tematyki treningu personalnego, zasad zdrowego odżywiania, prowadzenia aktywnego, sportowego stylu życia.

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą serwisu.

Wojciech Kowalczyk
trener personalnyDokumentacja serwisu  |  Mapa serwisu

Copyright © 2012 - 2021 POLTREN Wojciech Kowalczyk