STREFA KLIENTA Szukaj w serwisie...

Copyright © Wojciech Kowalczyk - trener personalny
Wszelkie prawa zastrzeżone Do not copy - kopiowanie treści wymaga zgody autora

ZANIM SKOPIUJESZ - PRZECZYTAJ

Treningi indywidualne z trenerem osobistym - oferta współpracy

Zaproszenie do współpracy w ramach treningów personalnych Witaj

Nazywam się Wojciech Kowalczyk.
Jestem trenerem osobistym - pracuję jako freelancer (niezależny trener personalny).
Prowadzę treningi personalne w Legionowie i w Centrum Warszawy (okolice Ronda ONZ)

W zależności do preferencji klientów treningi odbywają się w klubie fitness / na siłowni, w domu klienta, a także (jeśli pogoda pozwala) na świeżym powietrzu.
Oferta treningowa serwisu skierowana jest do każdego bez wyjątku, kto ma potrzebę i ambicję, by podjąć się pracy nad sobą. Nie ukrywam, że to ciężka, a czasem nawet bardzo ciężka praca, ale sukces i radość z osiągniętego celu warte są tego wysiłku.

Może to właśnie Ty będziesz tą osobą. Nie jest ważne, czy masz lat kilkanaście, czy kilkadziesiąt, czy jesteś osobą otyłą, czy nazbyt szczupłą, czy jesteś w ciąży, czy może już urodziłaś. Dlaczego?
Dlatego, że każdy trening i sposób odżywiania się (dietę) dopasuję do Twoich możliwości i oczekiwań, w zależności od celów, jakie sobie stawiasz.
Od Ciebie będę wymagał jedynie solidnej i rzetelnej współpracy.

Jak szybko przyjdą efekty? To zależy od Twojej motywacji i pracy, jaką będziesz chciał(a) włożyć w osiągnięcie swoich celów.
Jako trener personalny, zawodowy instruktor kulturystyki i osoba z wieloletnim stażem treningowym mogę Cię zapewnić, że już 12 miesięcy regularnych treningów popartych właściwym odżywianiem i odpowiednim wypoczynkiem potrafi zdziałać cuda!
Jakbyś zareagował(a), gdybym Ci powiedział, że po takim okresie można zbudować sylwetkę spotykaną raz na 1000 przypadków? Nierealne?
A może chciał(a)byś osiągnąć coś więcej? Aby się o tym przekonać, nie pozostaje nic innego, jak tylko rozpocząć regularne treningi.

Zaproszenie do współpracy w ramach treningów personalnych

Gwarancja jakości usługi Jeśli zatem potrzebujesz profesjonalnego wsparcia, brakuje Ci motywacji do tego, aby ćwiczyć samodzielnie, pragniesz czynić namacalne postępy, masz swój konkretny cel, który chcesz zrealizować, ale nie wiesz od czego lub jak należałoby zacząć

- zdecyduj się na współpracę ze mną, jako swoim osobistym trenerem.

Trening personalny czyli indywidualna forma zajęć sam na sam ze swoim własnym trenerem to praktycznie same korzyści, tak dla ciała, jak i dla umysłu. Bardzo szybko zauważysz efekty takiej indywidualnej współpracy: zmianę wyglądu, poprawę samopoczucia, więcej radości oraz chęci do życia i przede wszystkim inną jakość życia.

Wszyscy moi Klienci, niezależnie od płci czy wieku i niezależnie od początkowego nastawienia do treningów, czerpią z nich same korzyści. Wszyscy bez wyjątku są osobami niezwykle zmotywowanymi. Ta motywacja staje się na tyle zaraźliwa, że przenosi się często na osoby z najbliższego otoczenia, a nierzadko także na inne, niekoniecznie sportowe, aspekty życia.

Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości usługi, bezpieczeństwie, unikaniu powszechnie popełnianych błędów, profesjonalizmie i skuteczności treningów, powinieneś/powinnaś rozważyć podjęcie takiej współpracy.

W zakładce treningi personalne Legionowo, Warszawa centrum znajdziesz pełną ofertę treningową.

Zapraszam Cię do wspólnych treningów.

Wojciech Kowalczyk,
indywidualny trener LegionowoDokumentacja serwisu  |  Mapa serwisu

Copyright © 2012 - 2021 POLTREN Wojciech Kowalczyk